Gizlilik ve Güvenlik
İşbu İnternet sitesi (www.tercumevi.com), Elma Kurdu'na aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Elma Kurdu için büyük önem taşır.
Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.
Kişisel bilgilerinizi (Kimlik Numaranızı, imza beyan bilgilerinizi vb.) paylaşmaksızın İnternet sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz site yönetimi tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.
Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan İnternet sitemize verildiğinde kaydedilir.
Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. İnternet sitemizde yapmakta olduğunuz işlemlerle ilgili ‘Site Kullanım Kurallarını" okumanız, şifrelerinizi korumanızın önemini daha iyi anlamanız açısından gereklidir. Kullanıcı Şifre’nizi kimse ile paylaşmamanızı ve bir yere not etmemenizi özellikle rica ediyoruz.
E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.
İnternet sitemizde sitemiz tarafından işletilmeyen diğer İnternet sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu İnternet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Elma Kurdu’nun sorumlu olmadığını belirtiriz.
Son olarak, Elma Kurdu’nun gizlilik politikalarını değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Güvenlik ve Gizlilik sayfalarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.